کلاس های آموزشی در حال ثبت نام

  • کلاس ماساژ سوئدی و رفلکسولوژی بهمن ماه 98
  • کلاس ماساژ سنگ داغ و سوئدی بهمن ماه 98
  • کلاس ماساژ صورت و زیبایی و تای ماساژ بهمن ماه 98
  • کلاس کاربر ماساژ مهر ماه 98
  • پکیج آموزشی شامل (فیلم ، جزوه ، کلاس رفع اشکال ) برای تمامی کلاسها رایگان می باشد.
  • دوره های ماساژ با مدرک فنی و حرفه ای و بین المللی است.
  • دوره های فشرده یک روزه و دو روزه برای عزیزان شهرستانی هم برگزار می شود.
  • شماره تماس ثبت نام  09193006402 واتسآپ یا تلگرام

آیا مدارک بین المللی ماساژ معتبر هستند؟

نوشته شده توسط فرشاد فرج وند. Posted in مطالب کاربردی

اگر شما برای یادگیری ماساژ با موسسات آموزشی ماساژ در سطح شهر تماس گرفته باشید حتما شنیده اید که به شما مدرک ماساژ بین المللی نیز می دهند. در نگاه اول کلمه "بین المللی" وازه دهن پرکُنی هست و خیلی از دوستان اغوا می شوند و با کمال میل حاضر به پرداخت هزینه های زیاد برای دریافت این مدارک میشوند.ما هم نمیگیم مدرک بین المللی بد هست اما قبل از دور ریختن پول خود چند نکته را در نظر داشته باشید :

1.مدارک ماساژ بین المللی اصلا دارای اعتبار نیستند

متاسفانه برخی از موسسات با کمال پررویی و بدون هیچ شرمی اقدام به ارائه مدارک جعلی و تقلبی می نمایند و افسوس آنکه هنرجو پس از پرداخت هزینه گزاف اصلا درصدد این برنمی آیند که به دنبال اعتبار مدرک خود تحقیق کند.در ضمن مشاهده شده برخی موسسات سایت های خارجی تقلبی را به زبان انگلیسی ایجاد میکنند و اسم موسسه خود را در آن قرار می دهند تا برای اثبات حرف خود سند داشته باشند.

2.کاریابی با مدارک بین المللی

در کشور ما ارگانی برای نظارت بر ماساژ متاسفانه وجود ندارد و البته مدتی هست که انجمن صنفی متخصصین ماساژ به همت تعدادی از افراد تحصیلکرده رشته های پزشکی و ماساژ تاسیس شده است. به همین دلیل هر محلی که شما قصد کار در آن را دارید یه مدرک ماساژی رو قبول می کند . مثلا یکی مدارک فدراسیون پزشکی و دیگری انجمن .... و همینجوری ادامه دارد. پس پیشنهاد میکنیم قبل از دریافت این مدارک با محلی که میخواهید همکاری کنید صحبت کنید تا ببینید مدرک شما را قبول میکنند یا خیر.

3.نامعتبر در خارج از کشور

دیده شده در برخی کشورهای اروپایی و آسیایی مدارک بین المللی صادر شده از ایران را قبول ندارند چرا که آنها از اعتبار این مدارک مطمئن نیستند.توصیه میکنیم از همان کشور که قصد سفر به آنجا را دارید مدرک ماساژ تهیه کنید.

در پایان از شما دوستان خواهشمندم چنانچه قصد دریافت مدارک بین المللی ماساژ دارید یا به کشور مورد نظر سفر و مدرک دریافت نمایید یا اینکه اصلا نگیرید چون واقعا آش دهن سوزی نیست .بهتر است گول تبلیغات دروغ رو نخورید و با آگاهی بیشتری نسبت به شرکت در کلاس های ماساژ شرکت کنید .

 

با نویسنده این مطلب آشنا شوید
فرشاد فرج وند هستم

ماسور تیم های ملی دو و میدانی ، قایقرانی ، وزنه برداری و باشگاههای جودو ، فوتبال

عضو سابق انجمن ماساژ ورزشی فدراسیون پزشکی ورزشی

اولین ورودی رشته تحصیلی ماساژ و کایروپرکتیک

مدرس بین المللی سبک های مختلف ماساژ

محقق و نویسنده مقالات و کتب ماساژ


معرفی ماساژ آنلاین

ماساژ آنلاین اولین سایت جامع در زمینه آموزش علم ماساژ،طب سنتی و طب سوزنی و همچنین درمان های دستی می باشد.به دور از هر گونه انحراف و نشر مطالب غیر اخلاقی و غیر علمی سعی در رشد ماساژ دارد.

تماس با ما