کلاس های آموزشی در حال ثبت نام

کلاس ماساژ سوئدی                            کلاس ماساژ کودک                              کلاس ماساژ اصلاحی
کلاس ماساژ روسی                              کلاس ماساژ بارداری                            کلاس ماساژ رفلکسولوژی
کلاس ماساژ یو می هو                         کلاس ماساژ کلاسیک                           کلاس ماساژ صورت
کلاس ماساژ تایلندی                            کلاس ماساژ بافت عمیق                       کلاس ماساژ سنگ داغ
کلاس ماساژ ورزشی                            کلاس ماساژ آروماتراپی                      کلاس ماساژ شیاتسو

کلیه کلاسها دارای مدرک معتبر  قابل استعلام می باشد.

ماساژ سنگ داغ Hot Stone

نوشته شده توسط فرشاد فرج وند. قرار گرفته در مجموعه سبک های ماساژ

ماساژ سنگ داغ یکی از سبک های ماساژ است که در آن سنگ های داغ روی بدن فرد قرار داده می شود . ماساژ سنگ داغ یا hot stone   ریشه در فرهنگ باستانی بومیان اقیانوس آرام و شمال آمریکا دارد . از سنگ های ماساژ به عنوان یکی از ابزارهای ماساژ استفاده می شود . سنگ های ماساژ در اندازه های مختلف وجود دارند که دارای درجه حرارت متفاوت می باشند که برای ترویج آرامش جسمی و روحی مرد استفاده قرار می گیرد .

جنس این سنگ ها از بازالت می باشد و به رنگ سیاه می باشد.این سنگ ها گرما را به خوبی در خود نگه می دارند . برای انجام ماساژ با استفاده از این سنگ ها شما می بایست آن ها را با وسیله مخصوصی به نام " هیتر " گرم شوند . سنگ های داغ کاملا صاف و صیقلی هستند و به راحتی روی پوست ، بدون اینکه برای فرد مزاحمت ایجاد نماید حرکت کنند . در این ماساز باید به یک نکته مهم توجه داشت که آن میزان دمایی است که سنگ ها گرم می شوند که نباید خیلی زیاد باشند .
 .سنگ های داغ با حرارت خود باعث حرکت بهتر جریان خون در بدن می شوند . سنگ ها بروی نقاط مختلف از بدن قرار می گیرند . این سنگ ها روی مسیر های انرژی قرار می گیرند  باعث آزاد شدن انرژی در بدن می شوند . از سنگ های سرد و روغن هم می توان در صورت تمایل در حین ماساژ استفاده نمود .

معرفی ماساژ آنلاین

ماساژ آنلاین اولین وب سایت جامع آموزشی در زمینه آموزش علم ماساژ و سایر درمان های دستی می باشد.این پایگاه به دور از هر گونه انحراف و نشر مطالب غیر اخلاقی سعی در علمی سازی ماساژ دارد.با توجه به شیوع افراد ناکارآمد و بی سواد در مراکز و موسسات آموزشی تهران و کشور این را رسالت خود می دانیم که شما را با آخرین اخبار و تحولات در زمینه ماساژ نیز آشنا سازیم.

تماس با ما

  • www.Massageonline.ir
  • 09355209779
  • 02186026049
  • تلگرام : farshadfarajvand@
  • اینستاگرام farshadfarajvand#