کلاس های آموزشی در حال ثبت نام

  • کلاس ماساژ سوئدی و رفلکسولوژی  بهار 1400
  • کلاس ماساژ سنگ داغ و سوئدی بهار 1400
  • کلاس ماساژ صورت و زیبایی و تای ماساژ بهار 1400
  • کلاس کاربر ماساژ بهار 1400
  • پکیج آموزشی شامل (فیلم ، جزوه ، کلاس رفع اشکال ) برای تمامی کلاسها رایگان می باشد.
  • دوره های ماساژ با مدرک فنی و حرفه ای و بین المللی است.
  • دوره های فشرده یک روزه و دو روزه برای عزیزان شهرستانی هم برگزار می شود.
  • شماره تماس ثبت نام  09193006402 واتسآپ یا تلگرام

دوره ماساژ

نوشته شده توسط Nader Zahiri. Posted in مقالات ماساژ

دوره ماساژوری روز به روز علاقه مندان و مخاطبان بسیاری را به خود جلب می نماید.بهترین دوره ماساژ آن کلاسی است که هزینه مناسب و اساتید حرفه ای داشته باشد و همچنین با مدرک آن بتوانید جواز سالن ماساژ را بگیرید.دوره ماساژ دانشگاه تهران به صورت دوره های آزاد برگزار می شود.دوره ماساژ فدراسیون پزشکی ورزشی در زمینه اسپورت ماساژ دارای مدرک معتبری می باشد.اگر قصد فعالیت در تیم های ملی ورزشی را دارید در این کلاس ماساژ شرکت نمایید.دوره ماساژ معمولا توسط نهاد ها و ارگان های مختلفی برگزار می شود .دوره ماساژ درمانی مختص پزشکان است و ماسورهای عادی نمی توانند در کلاس های درمانی شرکت نمایند و مجاز به درمان نیستند.دوره ماساژ فنی حرفه ای معتبرترین نوع اموزش ماساژ می باشد.ماساژ در فنی و حرفه ای هم دارای سرفصل های کامل و بی نقص است و هم اینکه می توانید در پایان دوره مدرک معتبر و جواز سالن ماساژ دریافت نمایید.دوره ماساژ ورزشی  معمولا شامل سبک های ماساژ تخصصی نظیر سوئدی و تای ماساژ می باشد. کلاس ماساژ درمانی در تهران برای ماساژورهایی که دارای اطلاعات کاملی از بدن و اناتومی ماساژ هستند و همچنین افرادی که دارای تحصیلات مرتبط می باشند می تواند مفید باشد.

دوره ماساژ کجا برگزار می شود؟

دوره ماساژ در شهرهای ایران برگزار می شود و آموزشگاه ماساژ ورزمان علاقه مند است انواع سبک های اموزش ماساژ را در تمام شهرهای ایران برگزار نماید. مدرک ماساژ شیراز که از سازمان فنی و حرفه ای دریافت شده باشد دارای اعتبار است.
دوره ماساژ مشهد
 دوره ماساژ در اصفهان
دوره ماساژ اصفهان
دوره ماساژ درمانی در شیراز
آموزش ماساژ در بوشهر

دوره آموزش ماساژ چینی با مدرک ماساژ بین المللی

ماساژ,دوره ماساژ,دوره آموزش ماساژ

دوره ماساژ کجا شرکت کنم؟

بهترین مرکز آموزش ماساژ در تهران آموزشگاه فنی و حرفه ای ورزمان می باشد . در موسسه ماساژ ورزمان می توانید از اساتید مجرب ماساژ و همچنین منابع علمی به روز استفاده نمایید. 

در دوره ماساژ چه چیزی را یاد می گیرید؟

ماساژ برای قرن ها به منظور بهبود، تقویت و استراحت ذهن و بدن، رسیدن به ثبات در تمام ارگان های اصلی بدن و همچنین کمک به عضلات، استخوان ها و بافت نرم برای سالم بودن استفاده شده است.قبل از استفاده از هر گونه تکنیک، این دوره ماساژ درمان شما را از طریق بخش های مختلف آناتومی و سیستم های بدن شما، به دانش مهم در مورد اینکه چرا ماساژ استفاده می شود و به چه معناست که برای بدن مفید است، از جمله تکنیک هایی که برای استفاده برای بیماری های خاص همچنین بهترین شیوه ها، نحوه تشخیص علائم شرایط مختلف و نحوه برخورد با مشتریان خاص را شرح می دهد، مثلا زمانی که ماساژ فردی در بارداری ایمن باشد و چه تکنیک هایی برای استفاده از آن و برای اجتناب از آن توصیه شده است.
اصل ماساژ ساده است: لمس به معنی تحریک است. این بدان معنی است که هر کجا که لمس استفاده می شود، بدن واکنش نشان می دهد. با توجه به تغییر چشم انداز پوست و قسمت های بدن که از آن آن محافظت می شود، سطوح مختلف لمس بر بدن، طیف وسیعی از پاسخ ها را ایجاد می کند؛ استروک در ساعد ممکن است موجب آرامش شود، اما لمس عمیق تر ممکن است به عروق خونی در بازوی پایین کمک کند تا خون را به قلب منتقل کند و جریان خون را به عضلات دردناک تحریک و تقویت کند.
شما یاد خواهید گرفت چگونه فضای مناسب برای ماساژ و چگونگی انجام یک جلسه را ایجاد کنید تا مشتری بتواند تجربه مثبت داشته باشد. این شامل روغن هایی است که برای ماساژ استفاده می شود و چگونگی انتخاب روغن های خاص می تواند تاثیر مثبتی بر شرایط خاص بدن و ذهن مشتری داشته باشد.سپس به تمرین روی مدل ماساژ روی می اورید ؛ تکنیک های ماساژ و چگونگی اعمال آنها به قسمت های مختلف بدن و نحوه درمان هر چه مفید باشد را تمرین می کنید. این دوره همچنین شما را از طریق برنامه های ماساژ خاصی مانند ماساژ برای ورزش و ماساژ شکمی، همچنین مزایا و نحوه انجام تکنیک های ماساژ کمک می نماید.در دوره ماساژ با برخی از نکات و ملاحظات مفید برای کسانی که به دنبال راه اندازی کسب و کار خود و ایجاد سالن ماساژ هستند آشنا می شوید.
    

با نویسنده این مطلب آشنا شوید
نادر ظهیری

موسس و مدیرعامل موسسه حس ناب زندگی

مدرس دوره های آکادمیک ماساژ

عضو انجمن متخصصین ماساژ

مربی رسمی شنا

ماساژور آکادمی ملی المپیک

ماساژور تیم های المپیک و پارالمپیک

آکواتیک اگزیسایزر(فدراسیون پزشکی ورزشی)

محقق و نویسنده مقالات در حوزه های ورزش،تغذیه ورزشی،سلامت و طب مکمل


معرفی ماساژ آنلاین

ماساژ آنلاین اولین سایت جامع در زمینه آموزش علم ماساژ،طب سنتی و طب سوزنی و همچنین درمان های دستی می باشد.به دور از هر گونه انحراف و نشر مطالب غیر اخلاقی و غیر علمی سعی در رشد ماساژ دارد.

تماس با ما