کلاس های آموزشی در حال ثبت نام

  • کلاس ماساژ سوئدی و رفلکسولوژی  بهار 1400
  • کلاس ماساژ سنگ داغ و سوئدی بهار 1400
  • کلاس ماساژ صورت و زیبایی و تای ماساژ بهار 1400
  • کلاس کاربر ماساژ بهار 1400
  • پکیج آموزشی شامل (فیلم ، جزوه ، کلاس رفع اشکال ) برای تمامی کلاسها رایگان می باشد.
  • دوره های ماساژ با مدرک فنی و حرفه ای و بین المللی است.
  • دوره های فشرده یک روزه و دو روزه برای عزیزان شهرستانی هم برگزار می شود.
  • شماره تماس ثبت نام  09193006402 واتسآپ یا تلگرام

برای راه اندازی یک مرکز ماساژ و اسپا چکار کنیم؟

نوشته شده توسط Nader Zahiri. Posted in بازاریابی ماساژ

تب راه اندازی مراکز ماساژ در کشور به سرعت در حال رشد می باشد.شاید جالب باشد بدانید که هنوز مراکز اسپا و ماساژ کمی در کشور در حال فعالیت می باشند و هنوز جا برای توسعه این کسب و کار هست.البته کم نیز نیستند هنرجویانی که مدرک به دست علاقه مند به راه اندازی مرکز ماساژ خود می باشند.اما فارغ از لذت بخش بودن داشتن یک شغل منحصر به فرد که علاقه ی همه ی ماسورها نیز هست باید بدانیم راه اندازی یک مرکز ماساژ و اسپا دارای روال خاصی می باشد و اگر بدون اگاهی و تجربه و فقط به صرف مرکز زدن جلو بروید 100 درصد شکست می خورید چون شرایط ماساژ در کشور با سایر مشاغل اندکی متفاوت است.

چگونه کارت ویزیت برای ماساژ طراحی کنیم

نوشته شده توسط Nader Zahiri. Posted in بازاریابی ماساژ

داشتن کارت ویزیت یکی از الزامات کاری افرادی هست که فعالیت های مرتبط با آموزش یا خدمات ماساژ انجام دارند.با توجه به اینکه هزینه ای که برای سفارش کارت ویزیت می پردازید بسیار کم می باشد پس همین امروز برای طراحی و چاپ کارت ویزیت شخصی خود اقدام کنید.

هزینه یک جلسه ماساژ درمانی چقدر باشد ؟

نوشته شده توسط Nader Zahiri. Posted in بازاریابی ماساژ

با توجه به اینکه نرخ های متفاوتی برای ماساژ درمانی می بینیم اما همیشه این سوال برای افراد تازه کار مطرح بوده که برای یک جلسه ماساژ درمانی چقدر از مشتری پول بگیرند؟همچنین در کلاس های آموزشی که وب سایت ماساژ آنلاین برگزار می نماید اکثر افرادی که قصد دارند به شغل ماساژ روی بیاورند این سوال را دارند که برای یک جلسه ماساژ درمانی چقدر تعرفه در نظر بگیریم ؟ نرخ ماساژ چگونه تعیین می شود؟

مهمترین راز در جذب مشتری ماساژ چیست ؟

نوشته شده توسط Nader Zahiri. Posted in بازاریابی ماساژ

مهمترین راز در جذب مشتری ماساژ چیست ؟این سوال مهمترین راز کسب درآمد از ماساژ درمانی است.سوال سختی نیست اما جواب های متفاوتی دارد . صرفا این مطلب رو بر اساس عقیده شخصی می نویسم و امکان دارد این عقیده را خیلی ها که با سوادتر از من هستند نداشته باشند.

ماساژور عزیز لطفا قیمت پایین برای ماساز ندهید

نوشته شده توسط Nader Zahiri. Posted in بازاریابی ماساژ

لازم دونستم یه مطلبی با این عنوان در سایت داشته باشم تا به نوعی از همه ی ماسازورهای عزیز خواهش کنم که بردار من ، خواهر من لطفا برای یک جلسه ماساژ قیمت پایین ندهید . حالا شاید هم به من ربطی نداشته باشه اما دوست عزیز من این توصیه رو به شما می کنم تا خودت ضرر نکنی.

چه راه هایی برای تبلیغات ماساژ درمانی وجود دارد؟

نوشته شده توسط Nader Zahiri. Posted in بازاریابی ماساژ

1 .داشتن کارت ویزیت زیبا
کارت ویزیت شما معرف کار شماست ، پس سعی کنید یک کارت زیبا و متناسب با فعالیت خود تهیه کنید و همیشه همراه داشته باشید.
2.دارا بودن وب سایت اختصاصی
با توجه به دسترسی اکثر افراد به اینترنت شاید بد نباشد یک وب سایت اختصاصی برای خود داشته باشید تا در صورت لزوم اطلاعات مورد نیاز را در آن قرار دهید و از مشتری بخواهید با مراجعه به وب سایت اطلاعات بیشتر کسب نماید . همچنین مشتریان می توانند از طریق سایت درخواست ماساژ دهند . در واقع ب سایت می تواند حکم محل کار را برای شما ایفا نماید .
 ( در صورت نیاز برای طراحی سایت با هزینه کم و کیفیت و پشتیبانی 24 ساعته با شماره 09355209779 تماس بگیرید )

معرفی ماساژ آنلاین

ماساژ آنلاین اولین سایت جامع در زمینه آموزش علم ماساژ،طب سنتی و طب سوزنی و همچنین درمان های دستی می باشد.به دور از هر گونه انحراف و نشر مطالب غیر اخلاقی و غیر علمی سعی در رشد ماساژ دارد.

تماس با ما