کلاس های آموزشی در حال ثبت نام

  • کلاس ماساژ سوئدی و رفلکسولوژی  بهار 1400
  • کلاس ماساژ سنگ داغ و سوئدی بهار 1400
  • کلاس ماساژ صورت و زیبایی و تای ماساژ بهار 1400
  • کلاس کاربر ماساژ بهار 1400
  • پکیج آموزشی شامل (فیلم ، جزوه ، کلاس رفع اشکال ) برای تمامی کلاسها رایگان می باشد.
  • دوره های ماساژ با مدرک فنی و حرفه ای و بین المللی است.
  • دوره های فشرده یک روزه و دو روزه برای عزیزان شهرستانی هم برگزار می شود.
  • شماره تماس ثبت نام  09193006402 واتسآپ یا تلگرام

برای راه اندازی یک مرکز ماساژ و اسپا چکار کنیم؟

نوشته شده توسط Nader Zahiri. Posted in بازاریابی ماساژ

تب راه اندازی مراکز ماساژ در کشور به سرعت در حال رشد می باشد.شاید جالب باشد بدانید که هنوز مراکز اسپا و ماساژ کمی در کشور در حال فعالیت می باشند و هنوز جا برای توسعه این کسب و کار هست.البته کم نیز نیستند هنرجویانی که مدرک به دست علاقه مند به راه اندازی مرکز ماساژ خود می باشند.اما فارغ از لذت بخش بودن داشتن یک شغل منحصر به فرد که علاقه ی همه ی ماسورها نیز هست باید بدانیم راه اندازی یک مرکز ماساژ و اسپا دارای روال خاصی می باشد و اگر بدون اگاهی و تجربه و فقط به صرف مرکز زدن جلو بروید 100 درصد شکست می خورید چون شرایط ماساژ در کشور با سایر مشاغل اندکی متفاوت است.

قدم اول : مجوز مجوز مجوز

اگر هنوز به حیطه ماسورها نپیوسته اید نمیدانید که شرایط نظارت بر ماساژ در جامعه کمی ریزبینانه تر هست.پس همین ابتدای امر به سراغ کسب مجوز مرکز ماساژ بروید.خیلی راحت است.شما با دریافت یک مدرک کاربر ماساژ فنی و حرفه ای یا فدراسیون می توانید از طریق اتحادیه گرمابه داران اقدام به دریافت مجوز مرکز ماساژ نمایید.لازم به ذکر است که در اتحادیه به شما مشخصات جایی که باید فراهم نمایید را کامل می گویند پس قبل از آن به سراغ اجاره فضا نروید.

قدم دوم : داشتن مدارک معتبر

مشتریان و بازرسان فنی از شما مدارک کعتبر می خواهند.اینجا داستان کمی متفاوت است.شما با کلاس های دو روزه و سه روزه نمی توانید مجوز بگیرید.پس بهتر است در دوره های سازمان فنی و حرفه ای شرکت نمایید.چون این مدرک مورد تایید اداره امکن و اتحادیه است و شما در آینده مشکلی نخواهید داشت.

مرکز ماساژ,مرکز ماساژ و اسپا,مجوز مرکز ماساژ و اسپا

قدم سوم : تهیه وسایل

چقدر بودجه دارید؟لازم نیست در مراکز اسپا و ماساژ حتما فیش اسپا داشته باشید یا مبل چند میلیونی.ابتدای امر ببینید چقدر بودجه دارید.اما مهمترین نکته ای که باید به آن دقت کنید بحث دیزاین و محیط آرام است.که گاها آرامش یک آکواریوم در سالن انتظار بسیار بیشتر از یک ماساژور برقی است.اما وسایل ضروری برای یک مرکز ماساژ را نیز حتما باید تهیه کنید که در مقالات بعدی به آن می پردازیم.

قدم چهارم : تبلیغات تبلیغات تبلیغات

بدون تبلیغات شما سریعا شکست می خورید.دست روی دست نگذارید.تبلیغ کنید.بازار هدف خود را پیدا کنید و تبلیغلات مناسب را انجام دهید.نکته بسیار مهم قبل از تبلیغ این هست که آیا واقعا ماساژ شما مناسب است؟چون مشتریان ماساژ اگر واقعا ماسور حرفه ای پیدا کنند او را دیگر ول نخواهند کرد و برعکس این قضیه نیز صدق می کند.

مسلما این مطلب دارای ناگفته های بسیاری است که شما می توانید ان را تکمیل نمایید.در ادامه درباره بهبود شرایط کسب و کار بیشتر صحبت خواهیم کرد. 

با نویسنده این مطلب آشنا شوید
نادر ظهیری

موسس و مدیرعامل موسسه حس ناب زندگی

مدرس دوره های آکادمیک ماساژ

عضو انجمن متخصصین ماساژ

مربی رسمی شنا

ماساژور آکادمی ملی المپیک

ماساژور تیم های المپیک و پارالمپیک

آکواتیک اگزیسایزر(فدراسیون پزشکی ورزشی)

محقق و نویسنده مقالات در حوزه های ورزش،تغذیه ورزشی،سلامت و طب مکمل


معرفی ماساژ آنلاین

ماساژ آنلاین اولین سایت جامع در زمینه آموزش علم ماساژ،طب سنتی و طب سوزنی و همچنین درمان های دستی می باشد.به دور از هر گونه انحراف و نشر مطالب غیر اخلاقی و غیر علمی سعی در رشد ماساژ دارد.

تماس با ما