کلاس های آموزشی در حال ثبت نام

  • کلاس ماساژ سوئدی و رفلکسولوژی خرداد ماه 97
  • کلاس ماساژ سنگ داغ و سوئدی خرداد ماه 97
  • کلاس ماساژ صورت و زیبایی و تای ماساژ خرداد ماه 97
  • کلاس کاربر ماساژ خرداد ماه 97
  • پکیج آموزشی شامل (فیلم ، جزوه ، کلاس رفع اشکال ) برای تمامی کلاسها رایگان می باشد.
  • دوره های فشرده یک روزه و دو روزه برای عزیزان شهرستانی هم برگزار می شود.
  • شماره تماس ثبت نام  09355209779 تلگرام

کلاه برداری های موسسات آموزش ماساژ

نوشته شده توسط فرشاد فرج وند. قرار گرفته در اخبار سایت

مراقب باشید.مراقب کلاه برداری افرادی سودجو که از هیاهوی بازار ماساژ ایران با بی شرمی تمام نهایت استفاده را می برند و سر علاقه مندان کم اطلاع را کلاه می گذارند.مطلب بسیار نوشتنش برای من سخت هست اما وقتی می بینم که دوره های یک هفته ای شان را دو ساعته خصوصی آموزش می دهند.

 متاسفانه نهادهای مسئول مانند وزارت بهداشت و وزارت علوم در این حیطه دخالت نمی نمایند و همین باعث شده افرادی با کمترین اطلاعات و به صرف گذراندن دوره های کوتاه مدت در کشورهای شرق آسیا اسم عظیم استاد را یدک بکشند.با تجربه 7 ساله خودم چیزهایی رو دیده و شنیده ام که گفتنش واقعا شرم آوره.
از همه عزیزان خواهش می کنم که به خوبی تحقیق نمایند.عجله نکنند.بخدا باور کنید هیچ جوره نمیشود 11 سبک ماساژ رو در دو روز آموزش داد و این فقط یه ترفند تبلیغاتی و دروغی بیش نیست.
برای آموزش حتما باید به شما مطالب تئوری یاد بدهند و نباید بابت اناتومی و فیزیولوژی دوره های جداگانه گذاشته شود و پول های چند صد هزار تومانی یاد گرفت.
باور کنید با یه برنامه فتوشاپ و پرینتر رنگی میشه مدرک تایلندی زد و یه سایت خارجی ساخت که بشه داخلش استعلام گرفت پس خواهشا پول های چند صد هزار تومانی و میلیونی برای این مدارک جعلی ندید.
یعنی چی نمایندگی ماساژ؟؟؟شما با اون نمایندگی از کجا میتونی مجوز بگیری؟آیا یه شرکت مسئولیت محدود به شما این اختیار رو داده؟آیا تا حالا از خودتون پرسیدید اگه با اون برگه نمایندگی که واسش چند میلیون دادید نمیتونید تابلو بزنید؟اگرم بزنید اماکن میتونه راحت اونجارو پلمب کنه و شما رو بازداشت؟؟؟واقعا میدونید که بعضی موسسات میان و با تقسیم کردن یک سبک ماساژ به چندتا سبک با اسم های من در آوردی از شما پول چندتا کلاس رو میگیرن؟؟؟؟
حرف زیاده اما واقعا قصد من تخریب نیست.این موارد هست و خیلی ها نمیدونن و من باید بگم تا عذاب وجدان نداشته باشم.ما خودمون هم کلاس داریم اما هر دوره ی یه استانداردهایی داره و یه قانون و اصولی
امیدارم این مطلب و تخلفات این موسسات به ظاهر علمی و نان حلال خور به گوش مسئولین برسه و اقداماتی رو انجام بدن تا دوستانی که به امید کسب درامد وارد این بازار می شوند فریب نخورند.

با نویسنده این مطلب آشنا شوید
فرشاد فرج وند هستم

ماسور تیم های ملی دو و میدانی ، قایقرانی ، وزنه برداری و باشگاههای جودو ، فوتبال

عضو سابق انجمن ماساژ ورزشی فدراسیون پزشکی ورزشی

اولین ورودی رشته تحصیلی ماساژ و کایروپرکتیک

مدرس بین المللی سبک های مختلف ماساژ

محقق و نویسنده مقالات و کتب ماساژ


معرفی ماساژ آنلاین

ماساژ آنلاین اولین سایت جامع در زمینه آموزش علم ماساژ،طب سنتی و طب سوزنی و همچنین درمان های دستی می باشد.به دور از هر گونه انحراف و نشر مطالب غیر اخلاقی و غیر علمی سعی در رشد ماساژ دارد.

تماس با ما

به ماساژ آنلاین +1 بدهید.