کلاس های آموزشی در حال ثبت نام

  • کلاس ماساژ سوئدی و رفلکسولوژی  بهار 1400
  • کلاس ماساژ سنگ داغ و سوئدی بهار 1400
  • کلاس ماساژ صورت و زیبایی و تای ماساژ بهار 1400
  • کلاس کاربر ماساژ بهار 1400
  • پکیج آموزشی شامل (فیلم ، جزوه ، کلاس رفع اشکال ) برای تمامی کلاسها رایگان می باشد.
  • دوره های ماساژ با مدرک فنی و حرفه ای و بین المللی است.
  • دوره های فشرده یک روزه و دو روزه برای عزیزان شهرستانی هم برگزار می شود.
  • شماره تماس ثبت نام  09193006402 واتسآپ یا تلگرام

آشنایی کامل با مراحل یادگیری ماساژ برای مبتدیان

نوشته شده توسط Nader Zahiri. Posted in اخبار سایت

اگر شما هم مثل هزاران علاقه مند به یادگیری ماساژ هستید که فکر می کنند ماساژور خوبی هستند و دوست دارند این حرفه را یاد بگیرند پس این مطلب را قبل از شرکت در هر دوره آموزشی کاملا مطالعه کنید.افراد زیادی مثل شما دوست عزیز هر روز با ما تماس می گیرند و از آموزش هایی که قبلا دیده اند کاملا ناراضی هستند و دوباره مجبور به صرف هزینه هستند و یا کلا قید ماساژ رو می زنند . پس اگر می خواهید در یادگیری این علم موفق باشید و با هزینه ای معقول وارد بازار کار شوید این مطلب که تجربه 7 ساله من در این حیطه می باشد را مطالعه کنید.

بهترین سبک برای مبتدی ها کدام است ؟

انتخاب سبک بستگی به این دارد که می خواهید ریلکسی کار کنید یا درمانی؟اگر انتخاب شما ریلکسی هست سبک هایی مانند سوئدی ، روسی ، سنگ داغ و صورت و اگر می خواهید وارد حیطه درمان شوید سبک های سوئدی ، روسی ، رفلکسولوژی ، یو می هو و توی نا را یاد بگیرید.

نکته مهم : اگر به دنبال یادگیری سبکی جامع ریلکسی و درمانی هستید پیشنهاد ما ماساژ سوئدی می باشد.

پیش نیازهای یادگیری تکنیک های ماساژ چیست ؟

متاسفانه برخی مدرسین استاد نما که کامیون ادعای آنها را تاب حمل ندارد اعتقادی به آموزش مباحث تئوری ندارند و میگن نیاز نیست (البته چون خودشون بلد نیستن و براشون نمیصرفه) اما دوست عزیزم شما با بدن سر و کار دارید و این بدن خیلی پیچیده تر از اونیه که شما بخای روش روغن بزنی و بمالی.نمیخاد که مباحث تئوری رو فول باشید اما در حد کم می تونید براحتی یاد بگیرید و در کارتون استفاده کنید.
مهمترین علوم مورد نیاز برای ماساژ : آناتومی عضلات ، استخوان ها ، مفاصل و فیزیولوژی گردش خون ، اعصاب  حرکت شناسی می باشد.

نکته مهم : دوره های معتبر که حرفه ای هستند همیشه مباحث تئوری رو در ابتدای کلاسهاشون دارند و بعد نسبت به آموزش تکنیک اقدام می نمایند.

کدام مدرک اعتبار دارد

قید مدارک خارجی کشورهای تایلند ، کومور و جیبوتی را همین الان بزنید.این مدارک برای مراجع داخل کشور هیچ ارتباطی ندارند و خیلی از مدارک تقلبی هستند و کاملا کلاه برداری هست.پیشنهاد می کنم مدرکی بگیرید از یک ارگان دولتی باشد تا حداقل برای استعلام و پیگیری دستتان به جایی بند باشد.
البته اگر به جایی برای کار مراجعه کردید که عقلشون به چشمشون بود میتونید از گواهینامه های بین المللی برای پر کردن رزومه صرفا استفاده کنید.

حتما تمرین کنید

همیشه تمرین کنید.اگر تکنیک ها را تمرین کنید موفق خواهید شد.در کلاسهای آموزشی شما با تکنیک و نحوه اجرای صحیح آن آشنا می شوید.به همین دلیل بهتر است که خودتان در منزل روی افراد مختلف تمرین کنید و برای رفع اشکال پیش مدرس خود برگردید.

 اما حرف آخر

میدونم مطلب کامل نبود و اگر سوالی داشتید حتما با ما تماس بگیرید.مطالب طنزی داخل نوشته بود اما دوستان عزیزم ازتون به جد خواهش می کنم قبل مراجعه به مراکز نامعتبر و بدون کیفیت حتما تحقیق کنید.خیلی از دوستان بودن هزینه های میلیونی دادن و آخرش هیچی یاد نگرفتن.واسه اینکه شما مثل اون دوستان نشید من این مطلب رو براتون نوشتم.

با نویسنده این مطلب آشنا شوید
نادر ظهیری

موسس و مدیرعامل موسسه حس ناب زندگی

مدرس دوره های آکادمیک ماساژ

عضو انجمن متخصصین ماساژ

مربی رسمی شنا

ماساژور آکادمی ملی المپیک

ماساژور تیم های المپیک و پارالمپیک

آکواتیک اگزیسایزر(فدراسیون پزشکی ورزشی)

محقق و نویسنده مقالات در حوزه های ورزش،تغذیه ورزشی،سلامت و طب مکمل


معرفی ماساژ آنلاین

ماساژ آنلاین اولین سایت جامع در زمینه آموزش علم ماساژ،طب سنتی و طب سوزنی و همچنین درمان های دستی می باشد.به دور از هر گونه انحراف و نشر مطالب غیر اخلاقی و غیر علمی سعی در رشد ماساژ دارد.

تماس با ما