کلاس های آموزشی در حال ثبت نام

  • کلاس ماساژ سوئدی و رفلکسولوژی  بهار 1400
  • کلاس ماساژ سنگ داغ و سوئدی بهار 1400
  • کلاس ماساژ صورت و زیبایی و تای ماساژ بهار 1400
  • کلاس کاربر ماساژ بهار 1400
  • پکیج آموزشی شامل (فیلم ، جزوه ، کلاس رفع اشکال ) برای تمامی کلاسها رایگان می باشد.
  • دوره های ماساژ با مدرک فنی و حرفه ای و بین المللی است.
  • دوره های فشرده یک روزه و دو روزه برای عزیزان شهرستانی هم برگزار می شود.
  • شماره تماس ثبت نام  09193006402 واتسآپ یا تلگرام

آموزش ماساژ با مدرک بین المللی با تخفیف ویژه استثنایی

نوشته شده توسط Nader Zahiri. Posted in اخبار سایت

آموزش ماساژ با مدرک بین المللی در بحث آموزش ماساژ همانند سایر دوره های آموزشی رشته های دیگر مدارک متنوعی وجود دارد. در حوزه ماساژ مدارک زیادی مانند مدرک ماساژ فنی و حرفه ای و مدارک داخل آموزشگاهی و .... وجود دارد.اما برخی از کاربران و برخی از موسسات نیاز به مدارک بین المللی ماساژ دارند.از همین رو وب سایت ماساژ آنلاین علاقه مند است در این مسیر به هنرجویان ماساژ کمک نماید.آموزش ماساژ با مدرک بین المللی به صورت حضوری در آموزشگاه فنی و حرفه ای ورزمان هر ماه برگزار می شود.اگر علاقه مند به یادگیری ماساژ با دریافت گواهینامه معتبر آموزش مدرک ماساژ بین المللی هستد این مقاله را مطالعه نمایید.

آموزش ماساژ با مدرک بین المللی چند روز طول می کشد؟

دوره های آموزشی ماساژ برای دریافت مدارک بین المللی معمولا بین 3 تا 12 روز طول می کشند.که تعداد روزها بدلیل تنوع سبک ها و تعداد ساعت معین برای هر سبک ماساژ دارد.البته کلاس های خصوصی و نیمه خصوصی نیز برگزار می شوند و شما می توانید در زمان کوتاه تری مدرک بین المللی آموزش ماساژ بگیرید.دریافت مدرک بین المللی ماساژ بستگی به شرایط هنرجو نیز دارد و هنرجو می بایست در کلاس آموزش ماساژ بسیار هوشیار و اگاه باشد و تکنیک های ماساژ را به خوبی فرا بگیرد.

آموزش ماساژ ماساژ با مدرک بین المللی از چه کشورهای صادر می شود؟

بعد از پایان دوره آموزش ماساژ برای هنرجویان عزیز از کشورهای انگلیس ، اتریش،آلمان ، کانادا و امریکا مدرک معتبر و بین المللی ماساژ صادر می شود.کلیه مدارک دارای تاییدیه رسمی از وب سایت جهانی موسسه آموزش ماساژ می باشند.شما می توانید بعد از اتمام کلاس آموزش ماساژ خود درخواست دریافت مدرک بین المللی ماساژ از کشور مربوطه دهید.

آموزش ماساژ با مدرک بین المللی هزینه چقدر است؟

آموزش ماساژ با مدرک بین المللی, آموزش ماساژ با ارائه مدرک بین المللی, کلاس آموزش ماساژ با مدرک بین المللی

هزینه های صدور مدرک بین المللی آموزش ماساژ طبق تعرفه موسسه می باشد و برای اطلاع از قیمت از قسمت تماس با ما استفاده نمایید.هزینه صدور آموزش مدرک بین المللی ماساژ بسیار ارزان است و هیچ گونه هزینه اضافی از هنرجو برای دریافت مدرک بعد از پایان دوره دریافت نخواهد شد و مدرک بین المللی ماساژ شامل تخفیف می شود.بعد از پایان دوره آموزشی 30  تا 60  روز بعد گواهینامه ماساژ شما به دستتان خواهد رسید.این امر بستگی به کشور صادر کننده مدرک دارد.

آموزش ماساژ با مدرک بین المللی در آموزشگاه ماساژ ورزمان

آموزشگاه فنی و حرفه ای آزاد ورزمان بهترین مرکز آموزش ماساژ در تهران میباشد این مرکز با بهره گیری از اساتید مجرب ماساژ و همچنین مربیان فنی و حرفه ای ماساژ آموزش های دوره های ماساژ را به صورت اصولی و کاملاً کاربردی به هنرجویان آموزش می‌دهد. بهترین مرکز آموزش ماساژ در تهران آموزشگاه ماساژ ورزمان است زیرا تمام هزینه‌های این آموزشگاه طبق نرخ مصوب سازمان فنی و حرفه ای و همیشه همراه با تخفیف است و اساتید این آموزشگاه دارای تحصیلات مرتبط با ماساژ هستند و سابقه عملی در زمینه کار در تیم های ملی ورزشی را دارند.
آموزشگاه بین المللی ماساژ ورزمان با دریافت نمایندگی آموزش ماساژ از کشورهای چین تایلند کانادا و آمریکا آماده ارائه برگزاری دوره های آموزش ماساژ و برای شهروندان عزیز میباشد آموزشگاه بین المللی ماساژ ورزمان گواهینامه های معتبر بین المللی را همراه با کد رهگیری از سایت جهانی موسسه مربوطه به هنرجویان آموزش ماساژ اهدا می نماید و تمامی مدارک قابل رهگیری و استعلام می باشد.
آموزشگاه فنی و حرفه ای ورزمان آمادگی دارد دوره های آموزش ماساژ با مدرک بین المللی در مشهد،کرج،تبریز،تهران و اصفهان و سایر شهرهای ایران را برای عزیزان برگزار نماید.تمامی هنرجویان می توانند بعد از به پایان رساندن دوره های آموزشی در زمان دوره های آموزشی ماساژ مدرک بین المللی ماساژ دریافت نمایند.
کلاس آموزش ماساژ با مدرک بین المللی توسط اساتید حرفه ای ماساژ تدریس می شود کلاس آموزش ماساژ با مدرک بین المللی در دو بخش بانوان و آقایان به صورت مجزا برگزار می گردد کلاس آموزش ماساژ با مدرک بین المللی به صورت تئوری و عملی برای علاقمندان به یادگیری ماساژ تهیه و تدوین شده است در پایان دوره های آموزشی ماساژ هنرجویان می توانند مدرک بین المللی ماساژ دریافت نمایند و در کلاسهای رفع اشکال رایگان شرکت کند.

با نویسنده این مطلب آشنا شوید
نادر ظهیری

موسس و مدیرعامل موسسه حس ناب زندگی

مدرس دوره های آکادمیک ماساژ

عضو انجمن متخصصین ماساژ

مربی رسمی شنا

ماساژور آکادمی ملی المپیک

ماساژور تیم های المپیک و پارالمپیک

آکواتیک اگزیسایزر(فدراسیون پزشکی ورزشی)

محقق و نویسنده مقالات در حوزه های ورزش،تغذیه ورزشی،سلامت و طب مکمل


معرفی ماساژ آنلاین

ماساژ آنلاین اولین سایت جامع در زمینه آموزش علم ماساژ،طب سنتی و طب سوزنی و همچنین درمان های دستی می باشد.به دور از هر گونه انحراف و نشر مطالب غیر اخلاقی و غیر علمی سعی در رشد ماساژ دارد.

تماس با ما