کلاس های آموزشی در حال ثبت نام

  • کلاس ماساژ سوئدی و رفلکسولوژی بهمن ماه 98
  • کلاس ماساژ سنگ داغ و سوئدی بهمن ماه 98
  • کلاس ماساژ صورت و زیبایی و تای ماساژ بهمن ماه 98
  • کلاس کاربر ماساژ مهر ماه 98
  • پکیج آموزشی شامل (فیلم ، جزوه ، کلاس رفع اشکال ) برای تمامی کلاسها رایگان می باشد.
  • دوره های ماساژ با مدرک فنی و حرفه ای و بین المللی است.
  • دوره های فشرده یک روزه و دو روزه برای عزیزان شهرستانی هم برگزار می شود.
  • شماره تماس ثبت نام  09193006402 واتسآپ یا تلگرام
×

هشدار

JUser: :_بارگذاری :نمی توان کاربر را با این شناسه بارگذاری کرد: 42

ماساژ لومی لومی

Posted in سبک های ماساژ

ماساز لومی لومی و یا ماساژ هاوایی، یک تکنیک ماساژ منحصر به فرد است که شامل دعا و سرود می باشد.. این روش ماساژ در فلسفه هونا Huna  نیز نامیده می شود . به این معنی که همه چیز در این دنیا در گرو دوست داشتن و هماهنگی با دیگران است. کلمه Polynesians ها در این روش ماساژ به معنای ماساز می باشد .

در Huna، اعتقاد بر این است که افکار و الگوهای رفتاری منفی به عنوان خاطرات بد، باعث می شوند که بدن هماهنگی خود را با محیط اطراف از دست بدهد.از دست دادن هماهنگی و فقدان عشق و دوستی ها منجر به استرس و پریشانی بدن می شود که به صورت اشکال مختلف بیماری مشاهده می شود . بنابراین هدف از ماساژ lomi lomi، برای بازگرداندن هماهنگی به بدن می باشد .
ماساژ lomi Lomi فقط در مورد تسکین درد فیزیکی نیست. با استفاده از ماساژ  lomi lomi پزشک به دنبال بازگشت آرامش و تعادل به ذهن مشتری است. گفته شده است که اگر در ماساژ لومی لومی مراقبت و شفقت در یک جلسه از ماساژ lomi lomiوجود نداشته باشد درمان به خودی خود کار نمی کند.
ماساژ lomi lomi می تواند به طور کامل با لباس انجام می شود، اما اغلب مشتری با داشتن تنها یک حوله ماساز را انجام می دهد.ارتباط با پوست سبب می شود درمانگر بهتر بتواند به مشتری کمک نماید .
یک جلسه ماساژ lomi lomi با دعا شروع می شود. فلسفه Huna  این هست که یک قدرت بالاتر و دست درمانگر عمل شفابخشی را انجام می دهند. در انجام ماساژ از روغن های معطر ماساژ که بر روی پوست مشتری اعمال می شود استفاده می شود.در ماساژ لومی لومی از ساعد و آرنج هم برای ارائه نکنیک ها استفاده می شود.
با تجه به اینکه ماساژور در اطراف مشتری به نوعی حرکات شبیه رقص را انجام می دهد شاید مشتری خنده اش بگیرد اما این جزیی از اصول ماساژ لومی لومی است.

با نویسنده این مطلب آشنا شوید
فرشاد فرج وند هستم

کارشناس تربیت بدنی،مدرس ماساژ و با 6 سال سابقه فعالیت در تیم های ملی و . . .
امیدوارم مطالب سایت مورد پسند شما عزیزان قرار گرفته باشد . چنانچه سوالی دارید می توانید از راههای ارتباطی زیر با من تماس بگیرید .
یاهو مسنجر : f_farajvand
فیس بوک : کلیک کنید
گوگل پلاس : کلیک کنید


معرفی ماساژ آنلاین

ماساژ آنلاین اولین سایت جامع در زمینه آموزش علم ماساژ،طب سنتی و طب سوزنی و همچنین درمان های دستی می باشد.به دور از هر گونه انحراف و نشر مطالب غیر اخلاقی و غیر علمی سعی در رشد ماساژ دارد.

تماس با ما