کلاس های آموزشی در حال ثبت نام

  • کلاس ماساژ سوئدی و رفلکسولوژی بهمن ماه 98
  • کلاس ماساژ سنگ داغ و سوئدی بهمن ماه 98
  • کلاس ماساژ صورت و زیبایی و تای ماساژ بهمن ماه 98
  • کلاس کاربر ماساژ مهر ماه 98
  • پکیج آموزشی شامل (فیلم ، جزوه ، کلاس رفع اشکال ) برای تمامی کلاسها رایگان می باشد.
  • دوره های ماساژ با مدرک فنی و حرفه ای و بین المللی است.
  • دوره های فشرده یک روزه و دو روزه برای عزیزان شهرستانی هم برگزار می شود.
  • شماره تماس ثبت نام  09193006402 واتسآپ یا تلگرام
×

هشدار

JUser: :_بارگذاری :نمی توان کاربر را با این شناسه بارگذاری کرد: 42

ماساژ با توپ

Posted in سبک های ماساژ

ماساژ توپ یک ماساژ حرفه ای برای کل بدن و یک راه موثر برای استراحت دادن به عضلات، کسب آرامش، و فرار از استرس های روزانه زندگی است.این سبک ماساز نه خیلی گران است و نه خیلی ارزان. خبر خوب این است که شما می توانید یک ماساژ آرامش بخش را با یک جفت توپ تنیس انجام دهید. ابتدا، شما دو توپ تنیس را در کنار یکدیگر قرار می دهید و آنها را با نوار می پوشانید.شما همچنین می توانید از باندهای لاستیکی برای این منظور استفاده کنید.

برای ماساژ ساعد و مچ دست می توانید دست را بین دو عدد توپ قرار دهید و حرکت دهید و یا برای ماساژ پشت بدن می توانید توپ را روی سطح صاف قرار مثل دیوار یا زمین قرار دهید و بدن را حرکت دهید.
ماساژ توپ می تواند برای شانه و گردن نیز استفاده شود. برای این کار،شما باید از یک  جوراب زنانه ساقه بلند استفاده کنید و سپس رول ماساژور را در مناطق مشکل ساز شانه و گردن قرار دهید.هنگامی که انجام این کار می توانید از یک فشار ملایم نیز بهره بگیرید. همچنین یک راه خوب برای انجام ماساژ با توپ این است در برابر یک دیوار ایستاده و بدن خود راحرکت دهید .
برای ماساژ کمر شما نیاز به تکیه در برابر دیوار  دارید و باید توپ را بین عضلات  دیوار قرار دهید . برای شروع باید به آرامی از زانو خم شوید و بلند شوید تا توپ روی عضلات شما حرکت نماید .
روش های دیگری نیز برای ماساز با توپ برای سایر اعضای بدن می باشد که در مطالب بعدی به آنها پرداخته خواهد شد.

با نویسنده این مطلب آشنا شوید
فرشاد فرج وند هستم

کارشناس تربیت بدنی،مدرس ماساژ و با 6 سال سابقه فعالیت در تیم های ملی و . . .
امیدوارم مطالب سایت مورد پسند شما عزیزان قرار گرفته باشد . چنانچه سوالی دارید می توانید از راههای ارتباطی زیر با من تماس بگیرید .
یاهو مسنجر : f_farajvand
فیس بوک : کلیک کنید
گوگل پلاس : کلیک کنید


معرفی ماساژ آنلاین

ماساژ آنلاین اولین سایت جامع در زمینه آموزش علم ماساژ،طب سنتی و طب سوزنی و همچنین درمان های دستی می باشد.به دور از هر گونه انحراف و نشر مطالب غیر اخلاقی و غیر علمی سعی در رشد ماساژ دارد.

تماس با ما