کلاس های آموزشی در حال ثبت نام

  • کلاس ماساژ سوئدی و رفلکسولوژی  بهار 1400
  • کلاس ماساژ سنگ داغ و سوئدی بهار 1400
  • کلاس ماساژ صورت و زیبایی و تای ماساژ بهار 1400
  • کلاس کاربر ماساژ بهار 1400
  • پکیج آموزشی شامل (فیلم ، جزوه ، کلاس رفع اشکال ) برای تمامی کلاسها رایگان می باشد.
  • دوره های ماساژ با مدرک فنی و حرفه ای و بین المللی است.
  • دوره های فشرده یک روزه و دو روزه برای عزیزان شهرستانی هم برگزار می شود.
  • شماره تماس ثبت نام  09193006402 واتسآپ یا تلگرام

اتاق ماساژ

نوشته شده توسط Nader Zahiri. Posted in وسایل ماساژ

اتاق ماساژ یکی از ملزومات ماساژ نمی باشد اما نمیتوان از نقش آن در انجام یک جلسه ماساژ به سادگی گذشت . برای آن دسته از ماساژورهایی که دارای یک مرکز خاص ماساژ هستند می بایست برای اتاق ماساژ خود برنامه ویژه ایی تدارک ببینند . در طراحی یک اتاق ماساژ باید اصول مهمی مانند رنگ ، وسایل ، نور و دما مورد توجه قرار بگیرند .

اتاق ماساژ, اتاق ماساژ زنان, دکوراسیون اتاق ماساژ, عکس اتاق ماساژ, ابعاد و اندازه اتاق ماساژ, دیزاین اتاق ماساژ, شرایط اتاق ماساژ, دکور اتاق ماساژ


اتاق ماساژ
باید دارای ابعاد مناسبی باشد و از قرار دادن وسایل اضافی در آن اجتناب کرد . اتاق ماساژ باید دارای آرامش وو دور از هرگونه سر و صدای آزار دهنده باشد . در حین ماساژ از رفت آمدهای گاه و بی گاه کاملا اجتناب شود . در صورت رضایت مشتری می توانید از یک موسیقی ملایم ( ترجیحا سلیقه مشتری ) با صدای مناسب استفاده کنید . سعی کنید فضای اتاق را همواره با رایحه عود و عطرهای مناسب همراه باشد .
توصیه می شود از رنگهایی مانند مانند آبی بسیار روشن و نزدیک به سفید یا طوسی و یا سبز روشن، اثر آرامبخش دارند  استفاده شود . همچنین شما می توانید از رنگ های مانند خردلی ، قهواه ایی ، عسلی نیز برای رنگ آمیزی اتاق و یا رنگ وسایل داخل اتاق ماساژ استفاده کنید .
نور نباید خیلی زیاد باشد . استفاده از لامپ های کوچک رنگی در اتاق یک ایده مناسب می باشد . دمای اتاق خود را طوری تنظیم کنید که فرد ماساژ گیرنده اصلا احساس سرما یا گرمای بیش از حد نکند . استفاده از تهویه مناسب یک راه کار مناسب می باشد .
معمولا در اتاق ماساژ از شمع استفاده می شود که موجبات آرامش را فراهم می آورد . همچنین استفاده از آبشار یا حوضچه مصنوعی ، درخت های تزیینی ، پرده های مناسب و استفاده از تابلوهای زیبا و . . .  نیز می تواند در جلب رضایت مشتری مفید باشد .
اتاق ماساژ معرف سلیقه و تجربه شما ماساژور عزیز می باشد ، پس سعی کنید که برای آن وقت بگذارید و به طراحی آن اهمیت بدهید.

 

با نویسنده این مطلب آشنا شوید
نادر ظهیری

موسس و مدیرعامل موسسه حس ناب زندگی

مدرس دوره های آکادمیک ماساژ

عضو انجمن متخصصین ماساژ

مربی رسمی شنا

ماساژور آکادمی ملی المپیک

ماساژور تیم های المپیک و پارالمپیک

آکواتیک اگزیسایزر(فدراسیون پزشکی ورزشی)

محقق و نویسنده مقالات در حوزه های ورزش،تغذیه ورزشی،سلامت و طب مکمل


معرفی ماساژ آنلاین

ماساژ آنلاین اولین سایت جامع در زمینه آموزش علم ماساژ،طب سنتی و طب سوزنی و همچنین درمان های دستی می باشد.به دور از هر گونه انحراف و نشر مطالب غیر اخلاقی و غیر علمی سعی در رشد ماساژ دارد.

تماس با ما