کلاس های آموزشی در حال ثبت نام

  • کلاس ماساژ سوئدی و رفلکسولوژی  بهار 1400
  • کلاس ماساژ سنگ داغ و سوئدی بهار 1400
  • کلاس ماساژ صورت و زیبایی و تای ماساژ بهار 1400
  • کلاس کاربر ماساژ بهار 1400
  • پکیج آموزشی شامل (فیلم ، جزوه ، کلاس رفع اشکال ) برای تمامی کلاسها رایگان می باشد.
  • دوره های ماساژ با مدرک فنی و حرفه ای و بین المللی است.
  • دوره های فشرده یک روزه و دو روزه برای عزیزان شهرستانی هم برگزار می شود.
  • شماره تماس ثبت نام  09193006402 واتسآپ یا تلگرام

تخت ماساژ تاشو قابل حمل آلومینیومی بهتر است یا تخت ماساژ چوبی؟

نوشته شده توسط Nader Zahiri. Posted in وسایل ماساژ

تخت های ماساژ بعد از دست های یک ماسور مهم ترین ابزار ماساژ هستند.برای یک تخت ماساژ مناسب باید هزینه کنید چرا که عمر کاری شما بستگی به وضعیت قرار گیری مفاصل بدن شما و همچنین وضعیت کلی ایستادن شما دارد.پس بهتر است بعد از اتمام دوره ماساژ خود حتما یک تخت مناسب ماساز تهیه نمایید و شروع به کار کنید.اما همانطور که میدانید بهترین نوع تخت های ماساژ در حال حاضر بصورت تاشو موجود می باشند که دارای پایه های چوبی یا آلومینیومی هستند.اما واقعا کدام یک بهتر است؟

موارد مشترک تخت های ماساژ آلومینیومی و چوبی چیست؟

بهتر است بدانید وارد کننده های اجناس ماساژ و همینطور تخت های ماساژ کمتر از انگشتان یک دست می باشد پس حق انتخاب برای مشتری خیلی محدود است.البته تخت های ماساژ ایرانی نیز توسط دو سه نفر از فعالین و علاقه مندان به ماساژ در حال تولید است.تخت های ماساژ وارداتی همگی چینی هستند و درای قابلیت تنظیم ارتفاع و جای سر و دست می باشند.رویه ها و فوم های داخل تخت همگی دارای کیفیت خوب و استاندارد هستند و در عرض 70 تا 75 و طول 180 توملید می شوند.

تخت های ماساژ پایه چوبی چه خصوصیاتی دارند؟

تخت های ماساژ پایه چوبی به علت استفاده شدن از چوب در آن کمی نسبت به تخت های ماساژ پایه آلومینیومی سنگین تر است و توصیه می شود عموما در مکان های آبی مانند استخر استفاده نشود.تخت های ماساژ چوبی  خیلی به ندرت پیش می آبد که بشکنند اما تعمیر تخت های چوبی راحت تر از تخت های آلومینیومی است.یکی از معایب تخت های چوبی ماساژ امکان به صدا افتادن ان بعد از مدت خیلی زیاد یا ماساژ دادن ناصحیح می باشد.

تخت ماساژ, تخت تاشو, ماساژتخت ماساژ پایه چوبی

تخت ماساژ آلومینیومی چه خصوصیاتی دارند؟

تخت های پایه آلومینیومی وزن بسیار سبکی دارند و کاملا مناسب هوم ویزیت ماساژ هستند.این تخت ها قیمت مناسب تری دارند و همچنین صدای جیر جیر نیز خیلی کمتر از تخت های ماساژ چوبی دارند.شکیل بودن تخت های آلومینیومی بخاطر آبکاری شدن این تخت ها از دیگر نقاط قوت ان است.

در پایان به دوستان ماساژور یا ماسور یا ماسوس و الی اخر توصیه می کنم استفاده درست از تخت های ماساژ را جدی بگیرند تا کمتر آسیب بدنی ببینند.

با نویسنده این مطلب آشنا شوید
نادر ظهیری

موسس و مدیرعامل موسسه حس ناب زندگی

مدرس دوره های آکادمیک ماساژ

عضو انجمن متخصصین ماساژ

مربی رسمی شنا

ماساژور آکادمی ملی المپیک

ماساژور تیم های المپیک و پارالمپیک

آکواتیک اگزیسایزر(فدراسیون پزشکی ورزشی)

محقق و نویسنده مقالات در حوزه های ورزش،تغذیه ورزشی،سلامت و طب مکمل


معرفی ماساژ آنلاین

ماساژ آنلاین اولین سایت جامع در زمینه آموزش علم ماساژ،طب سنتی و طب سوزنی و همچنین درمان های دستی می باشد.به دور از هر گونه انحراف و نشر مطالب غیر اخلاقی و غیر علمی سعی در رشد ماساژ دارد.

تماس با ما