کلاس های آموزشی در حال ثبت نام

  • کلاس ماساژ سوئدی و رفلکسولوژی  بهار 1400
  • کلاس ماساژ سنگ داغ و سوئدی بهار 1400
  • کلاس ماساژ صورت و زیبایی و تای ماساژ بهار 1400
  • کلاس کاربر ماساژ بهار 1400
  • پکیج آموزشی شامل (فیلم ، جزوه ، کلاس رفع اشکال ) برای تمامی کلاسها رایگان می باشد.
  • دوره های ماساژ با مدرک فنی و حرفه ای و بین المللی است.
  • دوره های فشرده یک روزه و دو روزه برای عزیزان شهرستانی هم برگزار می شود.
  • شماره تماس ثبت نام  09193006402 واتسآپ یا تلگرام

آشنایی با سبک تای ماساژ یا ماساژ تایلندی

نوشته شده توسط Nader Zahiri. Posted in آموزش ماساژ تای

اگر تا الان فکر می کردید که ماساژ تایلند با روغن اجرا می شود سخت در اشتباه بوده اید.جالب است بدانید تای ماساژ از روی لباس انجام می شود و به هیچ عنوان نیازی به تعویض لباس نیست و متاسفانه بخاطر سود مالی برخی موسساتی در ایران  و همچنین عدم آگاهی علاقه مندان ماساژ تایلندی را با روغن معرفی می شود.آموزش سبکی تحت نام تای روغنی کاملا اشتباه است و به نوعی دادن اشتباهات غلط به هنرجویان می باشد.از سبک های روغنی می توان به آیورودا ، روسی و سوئدی اشاره کرد.

تای ماساژ یا ماساژ تایلندی یکی از قدیمی ترین سبک های ماساژ می باشد که دارای پیشینه بسیار کهن می باشد.سبک تای تلفیقی از حرکات فشاری ، کششی و یا هر دو می باشد.تای ماساژ را به همین دلیل یوگای افراد تنبل نیز می نامند و برای افرادی که دارای تحرک کمی هستند بسیار مفید می باشد.

تای ماساژ,آموزش تای ماساژ,ماساژ تایلندی,کلاس آموزش تای ماساژ,دوره آموزش ماساژ تای
ماساژ تایلندی برای تمام عضلات شما برنامه و تکنیک خاص دارد.رفع گرفتگی و افزایش دامنه حرکتی مفاصل تنها دو مورد از کاربردهای فراوان تای ماساژ می باشد.در واقع با توجه به ماهیت تکنیک ها می توانید از آنها در ماساژ ورزشی و بسیاری از اختلالات دستگاه اسکلتی عضلانی بسیار استفاده کنید.
ماساژ تایلندی را همه می توانند و در هر سطحی از توانایی انجام دهند چون حرکات آسان تا دشوار در آن قرار گرفته که می توانید با توجه به میزان آمادگی جسمانی  و علم خود از آن استفاده کنید.
اگر بدنبال یادگیری ماساژ با اهداف درمان هستید پیشنهاد می کنم آموزش تای ماساژ را در برنامه خود قرار دهید.تاکید می کنم در کنار یادگیری  ماساژ تایلندی از مطالعات آناتومی عضلات ، مفاصل و بیماری ها غافل نباشید تا بتوانید با تشخیص درست از تکنیک مناسب استفاده کنید.
به یاد داشته باشید ممنوعات ماساژ برای افرادی که تای ماساژ را دریافت می کنند با دقت بیشتری صورت می پذیرد و ماساژ افرادی که دارای سن بالاتری هستند و دچار مشکلات استخوانی هستند با ملاحظه بیشتری اجرا می شود.

با نویسنده این مطلب آشنا شوید
نادر ظهیری

موسس و مدیرعامل موسسه حس ناب زندگی

مدرس دوره های آکادمیک ماساژ

عضو انجمن متخصصین ماساژ

مربی رسمی شنا

ماساژور آکادمی ملی المپیک

ماساژور تیم های المپیک و پارالمپیک

آکواتیک اگزیسایزر(فدراسیون پزشکی ورزشی)

محقق و نویسنده مقالات در حوزه های ورزش،تغذیه ورزشی،سلامت و طب مکمل


معرفی ماساژ آنلاین

ماساژ آنلاین اولین سایت جامع در زمینه آموزش علم ماساژ،طب سنتی و طب سوزنی و همچنین درمان های دستی می باشد.به دور از هر گونه انحراف و نشر مطالب غیر اخلاقی و غیر علمی سعی در رشد ماساژ دارد.

تماس با ما