کلاس های آموزشی در حال ثبت نام

  • کلاس ماساژ سوئدی و رفلکسولوژی  بهار 1400
  • کلاس ماساژ سنگ داغ و سوئدی بهار 1400
  • کلاس ماساژ صورت و زیبایی و تای ماساژ بهار 1400
  • کلاس کاربر ماساژ بهار 1400
  • پکیج آموزشی شامل (فیلم ، جزوه ، کلاس رفع اشکال ) برای تمامی کلاسها رایگان می باشد.
  • دوره های ماساژ با مدرک فنی و حرفه ای و بین المللی است.
  • دوره های فشرده یک روزه و دو روزه برای عزیزان شهرستانی هم برگزار می شود.
  • شماره تماس ثبت نام  09193006402 واتسآپ یا تلگرام

دانلود رایگان کتاب جامع خواص روغن های ماساژ درمانی

نوشته شده توسط Nader Zahiri. Posted in کتاب ماساژ

برای پست امروز وب سایت ماساژ آنلاین کتاب جامع خواص روغن های ماساژ درمانی را آماده نموده ایم تا رایگان دانلود نمایید و بتوانید از آن برای ارائه یک جلسه خوب ماساژ بهره بگیرید . این کتاب در 87 صفحه تهیه شده و مطالعه آن خیلی راحت و سریع خواهد بود . در این کتاب که به همت عزیزان سرکار خانم راستی و جناب آقای توانایی تهیه شده است.سعی کرده ایم با خلاصه نویسی شما را با خواص روغن های گیاهی آشنا کنیم . خیلی خوب است که شما اطلاعات مفیدی در مورد روغن ماساژی که استفاده می کنید به مشتری بدهید و نشان دهید برای کار ارزش قائلید و ماساژور با دانشی هستید .

دانلود رایگان کتاب آموزش ماساژ massage for dummies

نوشته شده توسط Nader Zahiri. Posted in کتاب ماساژ

برای پست امروز وب سایت ماساژ آنلاین برای کاربران عزیز کتاب آموزش ماساژ  massage for dummies را آماده نموده ایم.کتاب ماساژ massage for dummies دارای بخش های مختلفی می باشد . مباحث تئوری و تصاویر زیبا از مزایای این کتاب می باشد.کتاب زیر حاوی 370 صفحه می باشد و توضیحات جامعی در مورد سبک های مهم ماساز درمانی ارائه می نماید.به شما پیشنهاد می کنم این کتاب را دانلود کنید.

دانلود رایگان کتاب آموزش ماساژ massage for dummies

Posted in کتاب ماساژ

 

 

 

آموزش ماساژ,کتاب ماساژ,دانلود رایگان کتاب ماساژ درمانیبرای پست امروز وب سایت ماساژ آنلاین برای کاربران عزیز کتاب آموزش ماساژ  massage for dummies را آماده نموده ایم.کتاب ماساژ massage for dummies دارای بخش های مختلفی می باشد . مباحث تئوری و تصاویر زیبا از مزایای این کتاب می باشد.کتاب زیر حاوی 370 صفحه می باشد و توضیحات جامعی در مورد سبک های مهم ماساز درمانی ارائه می نماید.به شما پیشنهاد می کنم این کتاب را دانلود کنید.

 

 

 

 

معرفی ماساژ آنلاین

ماساژ آنلاین اولین سایت جامع در زمینه آموزش علم ماساژ،طب سنتی و طب سوزنی و همچنین درمان های دستی می باشد.به دور از هر گونه انحراف و نشر مطالب غیر اخلاقی و غیر علمی سعی در رشد ماساژ دارد.

تماس با ما