کلاس های آموزشی در حال ثبت نام

  • کلاس ماساژ سوئدی و رفلکسولوژی  بهار 1400
  • کلاس ماساژ سنگ داغ و سوئدی بهار 1400
  • کلاس ماساژ صورت و زیبایی و تای ماساژ بهار 1400
  • کلاس کاربر ماساژ بهار 1400
  • پکیج آموزشی شامل (فیلم ، جزوه ، کلاس رفع اشکال ) برای تمامی کلاسها رایگان می باشد.
  • دوره های ماساژ با مدرک فنی و حرفه ای و بین المللی است.
  • دوره های فشرده یک روزه و دو روزه برای عزیزان شهرستانی هم برگزار می شود.
  • شماره تماس ثبت نام  09193006402 واتسآپ یا تلگرام

افراد قلقلکی را چگونه ماساژ دهیم؟

نوشته شده توسط Nader Zahiri. Posted in اصول و مبانی ماساژ

شاید برای شما به عنوان یک ماسور بارها پیش آمده باشد که افرادی هستند که به لمس حساس هستند و هنگامی که می خواهید آنها را ماساژ دهید قلقلکشان می آید.معمولا این افراد به ماسور مشکل خود را می گویند که ماساژور آنجا را ماساژ ندهد و یا اینکه در طول ماساژ بدن خود را به طور قابل وصفی سفت می کنند که معمولا این بازخورد بخاطر خجالتی بودن انهاست.اما آیا واقعا افراد قلقلکی و کلا حساس به لمس را می توان مانند سایرین ماساژ داد؟در پاسخ باید بگویم که این کار شدنی هست و همه افراد با هر درجه از حساسیت به لمس می توانند ماساژ دریافت کنند اما کمی متفاوت تر.در ادامه راه حل های این موضوع را با هم بررسی می کنیم.دقت داشته باشید این موارد می تواند از یک جلسه تا چند جلسه به طول بینجامد.

آیا نشستن روی تخت ماساژ کار درستی است؟

نوشته شده توسط Nader Zahiri. Posted in اصول و مبانی ماساژ

حتما می دانید که سبک های مختلف ماساژ یا روی تخت اجرا می شوند یا روی زمین.اما مواقعی که شما روی تخت در حال انجام ماساژ هستید تا به حال به این موضوع فکر کردید برای دقایقی کنار ماساژ گیرنده و لبه  تخت بنشینید؟اصلا این امکان برای شما مهیا هست؟کار درستیه؟منابع معتبر علمی ماساژ نظرشون در این باره چیه؟شاید اگه تیتر این مطلب رو بخونید به نظرتون مسخره بیاد اما اگر یک ماسور با تجربه باشید مسلما بهش با دقت بیشتر نگاه می کنید.

آماده سازی قبل از شروع جلسه ماساژ

نوشته شده توسط Nader Zahiri. Posted in اصول و مبانی ماساژ

چنانچه یک مکان مشخص برای ارائه خدمات ماساژ دارید به عنوان یک ماسازور خوب و کاربلد باید تمامی ارزیابی های لازم را قبل از شروع ماساژ در محل کار خود انجام دهید و اگر خدمات ماساژ را در منزل مشتری انجام می دهید ممکن است برخی از موارد ذکر شده در این مقاله به کار شما نیاید.

وضعیت بدنی ماساژور چگونه باشد

Posted in اصول و مبانی ماساژ

وضعیت بدن ماساژور یکی از مهمترین نکات در مورد یادگیری ماساژ درمانی می باشد.مهم از این لحاظ که هم برای خود ماساژور مهم است هم ماساژ گیرنده.در این مطلب سعی داریم شما را با نکات و قواعد صحیحی که باید در ماساژ درمانی رعایت نمایید آشنا کنیم . در مقالات بعدی انواع وضعیت های بدنی ماساژور را با تصویر برای شما شرح خواهیم داد.

یک ماساژور باید با چه علومی آشنایی داشته باشد؟

Posted in اصول و مبانی ماساژ

ماساژ یک علم است و در آن شکی نیست . علومی که ماساژ را در برگرفته است سخت نیستند و شما براحتی می توانید آن را فرا بگیرید . دانستن علوم ماساژ درمانی به شما کمک می کند که با بینش بالاتری کار خود را انجام دهید و ماساز با کیفیت تری را به مشتری ارائه نمایید.

وضعیت نشسته 2

Posted in اصول و مبانی ماساژ

این وضعیت مناسب برای ماساژ دادن ناحیه گردن و منطقه شانه می باشد . یک صندلی و میز آماده می کنید .در این حالت ماساژ گیرنده یک بالش را مقابل قفسه سینه قرار می دهید و پیشانی خود را روی آن قرار می دهید . دقت داشته باشید فضای جلوی بینی خالی باشد تا ماساژ گیرنده براحتی بتوانید نفس بکشد.

وضعیت نشسته روی صندلی

Posted in اصول و مبانی ماساژ

امروز یکی دیگر از وضعیت های ماساژ گیرنده در حالت نشسته روی صندلی را شرح خواهیم داد.شما بایست برای این کار یک صندلی و یا یک میز تهیه نمایید.برای راحتی بیشتر ماساژ گیرنده می توانید به وی یک بالش دهید.این وضعیت مناسب برای ماساژ دست ها و کول می باشد.همچنین در برخی موارد می توانید ماساژ پا را نیز انجام دهید .شما با یک ملحفه بدن مشتری را می پوشانید و قسمت مورد نظر خود را ماساژ می دهید.

وضعیت نشسته

Posted in اصول و مبانی ماساژ

در این وضعیت بدنی ماساژ فرد راحت می نشیند و نیازی نیست که کاملا لخت باشد . در این وضعیت برای راحتی بیشتر ماساژ گیرنده زیر زانوها و پشت کمر و گردن فرد بالش هایی قرار می دهیم. در این وضعیت  با توجه به نقطه ای که قرار است ماساژ دهیم ملحفه را برمی داریم و تکنیک های ماساژ را انجام می دهیم .

وضعیت به شکم خوابیده

Posted in اصول و مبانی ماساژ

در این وضعیت ماساژ گیرنده به روی شکم می خوابد و یک ملحفه روی تمام بدن وی قرار می دهیم .در وضعیت به شکم خوابیده اگر تخت ماساژ نداریم یک بالش زیر سر فرد قرار می دهیم و یک ساپورت مانند بالش برای زیر زانو و ساق پا قرار می دهیم . در این وضعیت شما می توانید قسمت پشت بدن و پاها را مطابق شکل ماساژ دهید.

وضعیت طاق باز خوابیده

Posted in اصول و مبانی ماساژ

در ادامه معرفی وضعیت های مختلف ماساز گیرنده یا مشتری امروز قصد داریم وضعیت طاق باز خوابیده را برای شما نمایش دهیم.این وضعیت با نام انگلیسی Lying supine position نیز شناخته می شود . در این حالت مشتری به پشت روی زمین یا تخت ماساژ دراز می کشد و زیر سر ، زانو و مچ بای او را با یک ساپورت حمایت می کنیم .

معرفی ماساژ آنلاین

ماساژ آنلاین اولین سایت جامع در زمینه آموزش علم ماساژ،طب سنتی و طب سوزنی و همچنین درمان های دستی می باشد.به دور از هر گونه انحراف و نشر مطالب غیر اخلاقی و غیر علمی سعی در رشد ماساژ دارد.

تماس با ما