کلاس های آموزشی در حال ثبت نام

  • کلاس ماساژ سوئدی و رفلکسولوژی  بهار 1400
  • کلاس ماساژ سنگ داغ و سوئدی بهار 1400
  • کلاس ماساژ صورت و زیبایی و تای ماساژ بهار 1400
  • کلاس کاربر ماساژ بهار 1400
  • پکیج آموزشی شامل (فیلم ، جزوه ، کلاس رفع اشکال ) برای تمامی کلاسها رایگان می باشد.
  • دوره های ماساژ با مدرک فنی و حرفه ای و بین المللی است.
  • دوره های فشرده یک روزه و دو روزه برای عزیزان شهرستانی هم برگزار می شود.
  • شماره تماس ثبت نام  09193006402 واتسآپ یا تلگرام

تخلیه لنف با مانورهای دستی

Posted in سبک های ماساژ

توسط یک پزشک دانمارکی به نام دکتر امیل وودر در سال 1930توسعه داده شد.تخلیه لنفاوی دستی یک فرم پیشرفته از ماساژ درمانی است که با هدف تحریک سیستم لنفاوی به حذف تراکم و رکود از درون بدن کمک می نماید و به همین ترتیب بدن را به شرایط سالم بازگشت می دهد .

ماساژ کاهونا (هاوایی)

Posted in سبک های ماساژ

ماساژ کاهونا یک درمان شفا بخش در هاایی است .اشکال نخلفی از ماساژ کاهنا وجود دارد و گاهی با عنوان ماساژ لومی لومی هم از آن یاد می شود.کاهونا دارای معانی بسیاری می باشد . عامه ترین معنی کلمه کاهونا "دست دوست داشتنی" است.به طور سنتی ماساژ کاهونا در سه روز متوالی توسط خانواده سلطنتی هاوایی انجام می شده است.هر جلسه ماساژ تعادل و هماهنگی را برای مشتری به ارمغان می آورده است . معمولا زمان یک جلسه ماساژ کاهونا 2 ساعت می باشد.

ماساژ روسیه ای

Posted in سبک های ماساژ

ماساژ روسیه ای سیستم ماساژ درمانی توسعه یافته در اتحاد جماهیر شوروی سابق است . در روسیه ماساز تا سال 1860 مورد مطالعه قرار نگرفته بود.بعد از جنگ جهانی دوم به مرور ماساژ جایگاه خود را پیدا کرد. فیزیولوژیست های ورزشی به تحقیق در زمینه فواید ماساژ درمانی پرداختند. آنها به اثر ماساژ در کمک به رشد عضلات و تحریک عضلات پرداختند. فیزیولوژیست های روسی از ماساز به عنوان راه کاری برای درمان استفاده کردند.آنها اثبات کردند که استفاده از کشش یا حرکت عضلات می تواند بیشتر از ورز دادن برای مشتری مفید واقع شود. حرکات سریع و قوی و طراحی شده برای تحریک سیستم وریدی و گردش خون در ماساژ روسی تعبیه شده است. در ماساژ روسی با توجه به حرکاتی که انجام می شود فرد احساس گرم شدن در مفاصل و عضلات خود دارد حالتی که از اصطلاح "بیدار شدن از خواب " برای آن استفاده می کنند.ماساژ روسی برای افزایش گردش خون و جریان لنفاوی ، تحریک تولید اندورفین، کنترل استرس های فیزیکی و روانی و افزایش دامنه حرکت مفید می باشد .

ماساژ ترکیه ای

Posted in سبک های ماساژ

به طور سنتی در یک حمام ترکی انجام می شود. قدمت اولین حمام ترکی به زمان یونانیان باستان و رومی ها باز می گردد. حمام ترکی جانشین مستقیم ب حمام رومی شد و جایگاه ویژه ای در سنت ترکیه برای صدها سال بدست آورد. در ماساژ ترکیه ای سه هدف اصلی آرامش، رفع خستگی و ترویج بهداشت و درمان می باشد. حمام به طور سنتی دارای سقف گنبدی که از نور خورشید برای روشنایی تغذیه می نماید.در ماساژ ترکیه ای از کف صابون برای لغزش دست استفاده می شود .کف حمام از سنگ مرمر می باشد و تمرکز تکنیک ها بیشتر روی بازوها، شانه ها، گردن، پاها، سینه و پشت است.بدن شما توسط آب گرم شسته می شود تا لایه های مرده پوست بازسازی شوند.

ماساژ مصری

Posted in سبک های ماساژ

یک روش درمانی باستانی است که شامل ترکیبی از حرکات روی بافت های نرم و دستکاری عضلات بدن می باشد.این حرکات به افزایش گردش خون  تخلیه بهتر لنف کمک بسیاری می نمایند.

ماساژ مراکش

Posted in سبک های ماساژ

به طور سنتی در حمام های محلی در مراکش ارائه می شود و از سنت های باستانی فرهنگ اسلامی نیز است. آب اصل مهم در ماساژ مراکشی است .آب گرم و ولرم برای هر دو شستشو استفاده می شود. ماساژ مراکش در مراحل مختلفی انجام می شود و ماساژ با نشستن یک اتاق بخار گرم برای عرق کردن و شل کردن عضلات شروع می شود. مرحله بعد استفاده از حرکات مالشی سریع و ورز دادن عضلات می باشد. در نهایت یک اتاق سرد تعبیه شده است که فرد در آن می تواند دراز بکشد و یک نوشیدنی نیز میل نماید.

آروماتراپی

نوشته شده توسط Nader Zahiri. Posted in سبک های ماساژ

 هنر استفاده از روغن ها و اسانس های گیاهی با توجه به نیازهای فردی مشتری است. استفاده از روغن های ضروری که از گیاهان، گل ها و ریشه های استخراج شده است که حاوی عطرهای بسیار خوبی می باشند.

ماساژ کودک

Posted in سبک های ماساژ

ماساژ ساده ترین و موثرترین راه برای والدین برای تشویق رشد و تکامل کودک خود و کاهش تروما تولد شناخته شده است. ماساژ کودک طیف وسیعی از مزایای منحصر به فرد را برای کودک فراهم می کند و یک بعد کاملا جدید در رابطه با کودک باز می شود. معرفی ماساژ سطح منحصر به فرد از اعتماد به نفس و آرامش است که در سلامت و طبیعت از فرزند خود و ارتباط خود را منعکس. تکنیک های ماساژ کودک باعث بهبود ریتم تنفس نوزاد ،کسب آرامش روحی و جسمی، کمک به هضم و گوارش غذا و تحریک سیستم ایمنی کودک می شود.

ماساژ بارداری

Posted in سبک های ماساژ

برای قرن ها یکی از ویژگی های زندگی روزمره در دوران بارداری و پس از تولد به خصوص در شرق بوده است. در برخی از کشورها مانند هند و ژاپن، ماساژ پشت بخشی ضروری از مهارت یک ماما است و برای آماده سازی مادر و کودک برای تولد و دوره پس از تولد مورد استفاده قرار می گیرد.  ماساژ در دوران بارداری باعث تحریک و تنظیم فعالیت های اندام ها بدن، بهبود افزایش جریان خون ،حمل اکسیژن و مواد مغذی به ارگانهای بدن و  دفع مواد زائد از بافت های بدن می شود. در دوران بارداری، تکنیک های خاص می تواند ناراحتی های دوران بارداری را کاهش دهد و حس عاطفی مادر و فرزند را افزایش دهد .مهارت و قدرت لمس بالای ماساژور در طول کار به کاهش اضطراب و درد کمک شایانی می نماید.لازم به ذکر است در دوران بارداری حتما به تغذیه خود توجه کافی نمایید.

ماساژ اندونزیایی

Posted in سبک های ماساژ

ماساژ اندونزی ماساژ عمیق مبتنی بر روغن است و دارای یک تاریخچه باستانی شفابخش است و قدمت بیش از 4000 سال دارد. ماساژ اندونزیایی بسیار شبیه به ماساژ آیورودا است.در ماساژ اندونزی، تکنیک های فشاری و حرکات بسیار عمیق برای کاهش درد مفاصل و عضلات استفاده می شود. ماساژ اندونزی متکی بر ماساژ عمیق است.این ماساژ به صورت فشار دادن انگشت شست در امتداد هر عضله فرد طراحی شده است و بافت نرم را تحریک می نماید. به طور مستقیم زیر خطوط انرژی در سبک ماساژ چین این حرکات تکرار می شود. ماساژ اندونزیایی برای درمان صدمات عضلانی بسیار موثر است. روغن مورد استفاده در ماساژ اندونزی، دارای خواص درمانی بیشمار و اثرات مفید در گردش خون و سیستم لنفاوی بدن می باشد .

ماساژ چووآ کا

نوشته شده توسط Nader Zahiri. Posted in سبک های ماساژ

 چووآ کا فرم باستانی ماساژ مغولی است ، که توسط سربازان برای حذف ترس از بدن قبل از نبرد استفاده میشده است.  چووآ کا یک ماساژ بسیار عمیق است می تواند هم وسط خود فرد و هم توسط فرد دیگر انجام شود .

معرفی ماساژ آنلاین

ماساژ آنلاین اولین سایت جامع در زمینه آموزش علم ماساژ،طب سنتی و طب سوزنی و همچنین درمان های دستی می باشد.به دور از هر گونه انحراف و نشر مطالب غیر اخلاقی و غیر علمی سعی در رشد ماساژ دارد.

تماس با ما