کلاس های آموزشی در حال ثبت نام

  • کلاس ماساژ سوئدی و رفلکسولوژی  بهار 1400
  • کلاس ماساژ سنگ داغ و سوئدی بهار 1400
  • کلاس ماساژ صورت و زیبایی و تای ماساژ بهار 1400
  • کلاس کاربر ماساژ بهار 1400
  • پکیج آموزشی شامل (فیلم ، جزوه ، کلاس رفع اشکال ) برای تمامی کلاسها رایگان می باشد.
  • دوره های ماساژ با مدرک فنی و حرفه ای و بین المللی است.
  • دوره های فشرده یک روزه و دو روزه برای عزیزان شهرستانی هم برگزار می شود.
  • شماره تماس ثبت نام  09193006402 واتسآپ یا تلگرام

انواع آموزش ماساژ

نوشته شده توسط Nader Zahiri. Posted in مطالب کاربردی

آموزش ماساژ برای سالیان درازی تمرین و استفاده میشده است. اگر شما به ماساژ نیاز دارید و ماساژ می خواهید، باید بدانید که حدود 80 نوع استایل خاص ماساژ هست که بسته به نوع و میزان فشار، حرکات و تکنیک متفاوت هستند که شامل مالش، فشار دادن، و دستکاری عضلات و بافت های نرم دیگر با دست، انگشتان، ساعد، آرنج و یا حتی پاها میشود.این جا اطلاعاتی را برایتان آماده کرده‌ایم تا به شما کمک کند نوع ماساژی که برایتان مفید و مناسب هست را پیدا کنید.

ویژگی های متفاوت کلاس های آموزشی ماساژ آنلاین با سایر موسسات در چیست ؟

نوشته شده توسط Nader Zahiri. Posted in مطالب کاربردی

هدف از راه اندازی وب سایت ماساژ آنلاین ارائه مطالب آموزشی در زمینه ماساژ می باشد . با توجه به اینکه خیلی از کاربران علاقه مند به یادگیری تکنیک های ماساژ هستند ولی قصد ندارند هزینه های گزاف موسسات آموزشی را متحمل شوند این کلاس ها را تشکیل دادیم.سعی کرده ایم مطالب آموزشی کاملا کاربردی و مفید باشند.همچنین عزیزانی که سایر دوره ها در سایر مراکز گدرانده اند می توانند با هزینه های کمتر سایر سبک ها یاد بگیرند.
در دوره های آموزشی هیچ گونه مدرکی به دانشجو داده نمیشود چون در حال حاضر هیچ ساز و کار قانونی برای دریافت مجوز آموزشی ماساژ در کشور وجود ندارد و ما هم قصد نداریم مدارک بی اعتبار با هدف پرکردن جیب خود به عزیزان بدهیم.

چگونه مدرک معتبر مرکز ماساژ دریافت کنم؟

نوشته شده توسط Nader Zahiri. Posted in مطالب کاربردی

در حال حاضر موسسات و ارگان های دولتی و خصوصی اقدام به برگزاری دوره های آموزشی ماساژ می نمایند.خیلی از علاقه مندان می خواهند یک مدرک ماساژ معتبر و قابل استناد نیز داشته باشند تا بتوانند در صورت لزوم ارائه دهند.همه این موسسات نیز می گویند که مدرک معتبر ارائه می دهند.اما همه ی این حرف ها کشک است چون در واقعیت اینجوری نیست .

فرصت های شغلی ماساژ کجاست و درآمد آن چقدر است ؟

نوشته شده توسط Nader Zahiri. Posted in مطالب کاربردی

شاید به عنوان کسی که تازه وارد عرصه ماساژ شده اید بخواهید بدانید برای ماساژ چه فرصت های شغلی وجود دارد.البته باید قبل از شروع یادگیری ماساژ با هدف کار باید فرصت های شغلی را بسنجید و مثل دوستانی نشوید که بعضا میلیونی خرج یادگیری ماساز می کنند ولی در ورود به عرصه بازار کار ناموفق هستند.

علوم پیش نیاز برای یادگیری علم ماساژ چیست ؟

نوشته شده توسط Nader Zahiri. Posted in مطالب کاربردی

ماساژ تنها مشت و مال دادن نیست و شما باید به یکسری از علوم مهم اشراف داشته باشید . متاسفانه دیده شده در کلاس های آموزشی که در ایران برگزار می شود فقط مباحث عملی آموخته می شود و چون دانشجویان به این مهم واقف نیستند در آینده با مشکلات بزرگی ر به رو خواهند شد . در این مطلب شما را با علوم مهم و حیاتی که مکمل ماساژ هستند آشنا می کنیم و از شما خواهش می کنیم نسبت به یادگیری آنها اقدام کنید.

از کجا لوازم و تجهیزات ماساژ تهیه نمایم ؟

نوشته شده توسط Nader Zahiri. Posted in مطالب کاربردی

وب سایت ماساژ آنلاین دارای یک وب سایت فروشگاهی با نام ماساژ شاپ و به آدرس www.MassageShop.ir می باشد . شما می توانید با مراجعه به وب سایت ماساژ شاپ لیست کامل محصولات را مشاهده کنید و نسبت به سفارش آنها اقدام کنید .همچنین وب سایت ماساژ شاپ آماده همکاری با موسسات ماساژ و اسپا برای تامین روغن های ماساژ با قیمت عمده می باشد.

آیا مدارک بین المللی ماساژ معتبر هستند؟

نوشته شده توسط Nader Zahiri. Posted in مطالب کاربردی

اگر شما برای یادگیری ماساژ با موسسات آموزشی ماساژ در سطح شهر تماس گرفته باشید حتما شنیده اید که به شما مدرک ماساژ بین المللی نیز می دهند. در نگاه اول کلمه "بین المللی" وازه دهن پرکُنی هست و خیلی از دوستان اغوا می شوند و با کمال میل حاضر به پرداخت هزینه های زیاد برای دریافت این مدارک میشوند.ما هم نمیگیم مدرک بین المللی بد هست اما قبل از دور ریختن پول خود چند نکته را در نظر داشته باشید :

علاقه مند به یادگیری ماساژ هستم ، از کجا شروع کنم ؟

نوشته شده توسط Nader Zahiri. Posted in مطالب کاربردی

برای یادگیری علم ماساژ عجله نکنید و نباید با گذراندن دوره های آموزشی سریعا مشغول به کار نشوید . به یاد داشته باشید که بهترین ماساژورها آنهایی هستند دارای تجربه زیاد هستند و این تجربه در گرو تمرین زیاد و کسب تجربه می باشد . در این مطلب قصد داریم به شما برای یادگیری ماساژ یک راهنمایی خوب بدهیم.

معرفی ماساژ آنلاین

ماساژ آنلاین اولین سایت جامع در زمینه آموزش علم ماساژ،طب سنتی و طب سوزنی و همچنین درمان های دستی می باشد.به دور از هر گونه انحراف و نشر مطالب غیر اخلاقی و غیر علمی سعی در رشد ماساژ دارد.

تماس با ما